2012-02-03
Nenorime konkurso reikalavimų pernelyg susiaurinti, tad tiesiog kviečiame dalytis savo pažintimi su Biblija bei patirtimi, ją skaitant.

Kaip ji pakeitė jūsų gyvenimą? Kaip veikia ir keičia jūsų gyvenimą šiandien? Galbūt būta be galo sunkių dienų, kai jus sustiprino eilutė(s) ar istorijos iš Biblijos? O galbūt ji jus nukreipė, paguodė, padrąsino? Gal, ją atsivertę, pajutote švelnią Viešpaties rykštę? O gal, atsivertę Bibliją, patys atsivertėte į  Kristų?
O gal tik išgirdę apie šį konkursą nupūsite dulkes nuo Šventojo Rašto ir, įnikę jį skaityti, išgyvensite pasikeitimus savo gyvenime? Aprašykite tai!

Pasakokite, dalykitės patirtimi! Laukiame refleksijų, liudijimų, pamąstymų ir t. t. Dienos šviesą jos gali išvysti kaip straipsnis, o gal net kaip prozos kūrinys ar eilės.

O gal norėtumėte patraukliai pateikti stulbinamų faktų apie pačią Bibliją? Gal žinote minčių ar aforizmų šia tema? Gal suradote raktelį, atrakinantį sudėtingų Biblijos vietų reikšmes ar tiesiog atradote skaitymo būdą, kuris jums labai padeda, ir Biblija tapo artimesnė?

Pirmyn!

Prizai? Bus ir prizų.

Geriausius darbus skelbsime, o geriausią iš geriausių - apdovanosime.

Apie prizą ir kas jį laimėjo - pranešime.

Dalyvių amžius neribojamas. Rašinių skaičius - taip pat.

Taip pat galite siųsti ir nuotraukas šia tema - geriausias nuotraukas taip pat skelbsime tinklapyje. Siųsdami nuotrauką nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės.

Viską siųskite adresu aurum14@gmail.com (Aurelijai Umbrasienei), o nuotraukas prisekite dar vienam adresatui - gintastu@splius.lt (Gintautui Tumuliui)
 
Dėkojame!

www.btz.lt redakcija